PROMOCJE

Zależy ci na czasie?

Wysyłamy paczki codziennie!

Wysyłka

W trosce o wygodę Klienta firma Fajne-Etui.pl zapewnia kilka rodzajów doręczenia towaru. Mają Państwo do wyboru odbiór osobisty, Paczka e-Commerce InPost, Paczkomaty24, kurier FedEx oraz list polecony priorytetowy Poczty Polskiej.

Kurier zostaje nadany tego samego dnia lub dnia następnego, w zależności od godziny zaksięgowania wpłaty. Zapewnia dostawę paczki w ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki.

Wysyłka Pocztą Polską następuje każdego dnia roboczego. Jeżeli wpłata lub bankowe potwierdzenie przelewu dojdzie do nas do godziny 11:00, wysyłka zostanie nadana jeszcze w ten sam dzień. Jeżeli wpłata zostanie zaksięgowana po godzinie 11:00 zamówienie zostanie wysłane w dzień następny.

Wysyłka listów poleconych InPost oraz Paczkomaty24 następuje 2-3 razy w tygodniu. Prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia terminu doręczenia paczki.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia. W tym przypadku należy złożyć zamówienie na stronie sklepu internetowego oraz wybrać opcję odbioru osobistego. Bardzo prosimy o informację, kiedy towar zostanie odebrany abyśmy mogli odpowiednio przygotować Państwa zamówienie.

W celu jak najszybszej wysyłki towaru, bardzo prosimy o wysyłanie bankowego potwierdzenia wpłaty na maila: kontakt@fajne-etui.pl

Koszt wysyłki kurierem wynosi 13,90 zł.
Koszt wysyłki Pocztą Polską wynosi 9,99 zł.
Koszt wysyłki list polecony inPost wynosi 8,88 zł.
Koszt wysyłki Paczkomaty 24 wynosi 8,99 zł.

Jako, że przewoźnicy nie zawsze dbają o paczki, a w trosce o Państwa zadowolenie, bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przedmiotu przy przedstawicielu firmy go dostarczającej. Każdy przedmiot wysyłany przez nas jest dokładnie sprawdzany przed nadaniem paczki, stąd też jeżeli dochodzi do jego zniszczenia, jest to najczęściej z winy dostawcy. Spisanie protokołu po stwierdzeniu zniszczenia zapewni zwrot poniesionych przez Państwa strat. Firma Fajne-Etui.pl nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia powstałe w wyniku nieprawidłowego transportu paczek.


Szybki kontakt

Email: kontakt@fajne-etui.pl

Telefon: 515 502 172


Zadaj pytanie/ Zgłoś błąd


Tip tygodnia

Wiesz o tym że możesz dodawać rzeczy do listy ulubionych?

Wystarczy że na stronie produktu klikniesz serce, które znajduje się koło nazwy produktu :)