Zależy ci na czasie?

Wysyłamy paczki codziennie!

Wysyłka

W trosce o wygodę Klienta firma Fajne-Etui.pl zapewnia kilka rodzajów doręczenia towaru. Mają Państwo do wyboru odbiór osobisty, Paczkomaty24 oraz kurier FedEx.

Kurier zostaje nadany tego samego dnia lub dnia następnego, w zależności od godziny zaksięgowania wpłaty. Zapewnia dostawę paczki w ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki.

Wysyłka listów poleconych InPost oraz Paczkomaty24 następuje 4-5 razy w tygodniu. Prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia terminu doręczenia paczki.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia. W tym przypadku należy złożyć zamówienie na stronie sklepu internetowego oraz wybrać opcję odbioru osobistego. Bardzo prosimy o informację, kiedy towar zostanie odebrany abyśmy mogli odpowiednio przygotować Państwa zamówienie.

W celu jak najszybszej wysyłki towaru, bardzo prosimy o wysyłanie bankowego potwierdzenia wpłaty na maila: kontakt@fajne-etui.pl

Koszt wysyłki kurierem wynosi 13,90 zł.
Koszt wysyłki Paczkomaty 24 wynosi 11,50 zł.

Jako, że przewoźnicy nie zawsze dbają o paczki, a w trosce o Państwa zadowolenie, bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przedmiotu przy przedstawicielu firmy go dostarczającej. Każdy przedmiot wysyłany przez nas jest dokładnie sprawdzany przed nadaniem paczki, stąd też jeżeli dochodzi do jego zniszczenia, jest to najczęściej z winy dostawcy. Spisanie protokołu po stwierdzeniu zniszczenia zapewni zwrot poniesionych przez Państwa strat. Firma Fajne-Etui.pl nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia powstałe w wyniku nieprawidłowego transportu paczek.


Szybki kontakt

Email: kontakt@fajne-etui.pl

Telefon: 515 502 172


Zadaj pytanie/ Zgłoś błąd


Tip tygodnia

Wiesz o tym że możesz dodawać rzeczy do listy ulubionych?

Wystarczy że na stronie produktu klikniesz serce, które znajduje się koło nazwy produktu :)